فروش مغازه در جمهوری - باستان
جستجوی موضوعی
 
مناطق شهری
 
تبلیغات
 
جستجوی تصادفی

 
 
پیوندها
 
آمار سایت
تعداد بازدید:7,031

کاربران حاضر:8253

 
 

توجه...ملک من...توجه

 
لطفا براي دسترسي به اطلاعات كامل املاک ابتدا از طريق منو ثبت نام بالاي صفحه اصلی(فرم عضويت) عضو سايت شويد ... براي پيدا كردن ملک مورد نظر خود از جستجو گر بالاي صفحه استفاده نماييد...به طور مثال اگر در مناطق شمال شهر به دنبال خانه هستيد شماره منطقه شهرداري ان منطقه 1و2را وارد نماييد و اگر به دنبال رهن و اجاره هستيد موردانتخابي خود را روي فقط (اجاره) قرار دهيد و دكمه جستجو را بزنيد...
 

با افزایش و توسعه سريع ارايه خدمات در اينترنت و به منظور كاهش زمان و انرژي صرف شده افراد در گرفتن خدماتي خاص بانک اطلاعات ملکي ملک من با هدف ايجاد بستري مناسب براي تمام كساني كه به دنبال خريد يا اجاره ملك هستند و يا كساني كه ميخواهند ملکی را در معرض فروش و يا اجاره قرار دهند و ارتباط اين دو قشر با هم اغاز به كار نمود . ( مصرف کننده با مالک یا مشاور املاک )
شما متقاضيان محترم با استفاده ازامكانات پيشرفته وب سايت ملك من و تنها با صرف چند دقيقه زمان و بدون صرف انرژي اضافي مي توانيد ملکدلخواه خود را از ميان هزاران ملك ازمناطق مختلف تهران بيابيد.

 شما كاربرين محترم مي توانيد با استفاده از امكانات به روز و كار امد وب سايت ملك من نياز خود را در امور مربوط به مسكن بيش از پيش مرتفع نماييد .

 

از امكانات سايت ملک من مي توان به موارد زير اشاره كرد :

1- قرار گرفتن 300 تا 500 مورد ملک جديد به صورت روزانه از مناطق مختلف تهران جهت فروش و يا رهن و اجاره .

2- ايجاد محيطي ساده و كارآمد  براي كاربران وب سايت ملک من و ارتباط مستقيم مصرف كننده با مالک یا مشاور املاک .

3- قرارگرفتن امكاناتي چون جستجوي پيشرفته و ساده براي دستيابي به ملک هاي مورد نظر كاربر.

4- امكاني همچون ثبت فايل  براي ثبت ملک هاي كاربراني كه مي خواهند ملک خود را بفروشند يا اجاره دهند.

5- قسمت  اكازيون ها كه مالكين محترم مي توانند ملک خود را با تهيه عكس و مشخصات در اين قسمت به نمايش كاربران ( مصرف كنندگان ) و آژانس های املاک قرار دهند.

 

 

ما از ابتدا تا انتهاي راه با شما خواهيم بود...

تاريخ انتشار دوشنبه 19 بهمن 1388
تعداد بازدید 7032